+420 777 868 636
News and announcements

Částečné uzavření provozovny

09 October 2020

Na základě vyhlášky Vlády České republiky jsme od 9.10. 2020 nuceni opět UZAVŘÍT vnitřní prostory provozovny REMEDY medical fitness pro individuální tréninkové jednotky. Naše CVIČEBNY budou ZAVŘENÉ po dobu 14 dní. Z tohoto důvodu se veškeré rezervace termínů kondičních a kompenzačních cvičení pro toto období ruší. Vy samozřejmě i nadále urputně zdokonalujete osvojené pohybové dovednosti sólo u Vás doma:) ...že?
Manuální terapie, masáže a funkční diagnostika prozatím pokračuje bez omezení!
Chtěl jsem sám pro sebe toto likvidační oznámení zakončit: "STAY POSITIVE!", ale sousloví v této době nabírá zcela jiný rozměr�� Proto, doufejme brzy, na viděnou.

Uzavření provozovny

13 March 2020

Z důvovdů nařízení Vlády ČR je provozovna až do odvolání UZAVŘENA. Z tohoto důvodu, jsou rušeny všechny stávající i nové rezervace na toto období. Všechny předplacené služby budou stornovány a částky připsány zpět do vašich depositů. Přejeme Vám klidné dny REMEDY medical fitness team.

Změna ceny tréninku

14 August 2018

Chtěli bychom Vám touto cestou oznámit změnu, která přijde s datem 1. září 2018. Jelikož v Remedy medical fitness jsme pro Vás v plném nasazení ve dne a mnohdy i v noci děláme pro Vaše zdraví a pohodu maximum – jsme nuceni zvýšit cenu tréninkové jednotky Remedy trénink individual (55 min) na 400 Kč a Remedy trénink pro dva (55 min) na 600 Kč. Za to Vám slibujeme, že se i nadále budeme vzdělávat v oblasti pohybu a pohybového aparátu. Budeme pracovat na nových metodách, postupech a rozšiřovat tak naše dovednosti a poznatky pro Vaši spokojenost. Zároveň také neustále naplňujeme vize moderního zdravotně-kondičního studia nabízejícího vybavení, diskrétní prostor a v neposlední řadě propracovaný rezervační systém. Ceník masáží a terapií zůstává beze změny. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v Remedy medical fitness. Kuba & Robin